For Dummies Store

Search
روان‌شناسی
آدام کَش
برگردان: مهدی قراچه‌داغی
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۶۲-۷
۳۲۲ صفحه
پاییز ۱۳۹۹ - چاپ سوم
۵۸۰,۰۰۰ ریالافزودن به سبد
سفری شگفت‌انگیز برای شناخت علم روان‌شناسی

روان‌شناسیFor Dummies کتابی راهنما در زمینه‌ی رفتار انسان و فرایندهای ذهنی است. دکتر آدام کَش، روان‌شناس، به زبانی ساده و با استفاده از مثال‌های متعدد، توضیح می‌دهد که مقوله‌ی روان‌شناسی درباره‌ی چیست. او دلیل کارهایی را که انجام می‌دهید برای شما توضیح می‌دهد. از بی‌.اف اسکینر تا اختلال دوقطبی و از بی‌اشتهایی عصبی تا بیگانه‌هراسی، کتاب حاضر شما را به سفری حیرت‌انگیز می‌برد.
 
  • مبانی روان‌شناسی - ماهیت علمی روان‌شناسی را درک کنید و با روش‌های مختلفی که روان‌شناسان برای پژوهش درباره‌ی مردم استفاده می‌کنند و موازین اخلاقی‌ مورد انتظار از آن‌ها آشنا شوید.
  • معنا و مفهوم روان‌شناسی- با مغز و اجزای آن آشنا شوید؛ مفهوم آگاهی هشیار، نقش آن در روان‌شناسی و حواسی را که به ما امکان می‌دهند با دنیای پیرامون ارتباط برقرار کنیم، درک کنید.
  • واقع‌بین باشیم-ببینید که خودتان را تا چه اندازه می‌شناسید، چطور هویت خود را پرورش داده‌اید؟ و چگونه با دیگران ارتباط برقرار می‌کنید.
  • زیر و بم روان‌شناسی-با آخرین اطلاعات درباره‌ی روان‌شناسی نابهنجار آشنا شوید؛ تبیینات شناختی و عصب‌شناختی در مورد اضطراب، افسردگی، اسکیزوفرنی و اختلالات دیگر را مطالعه کنید.