Dummies Book Store

Search
روان‌شناسی
آدام کَش
برگردان: مهدی قراچه‌داغی
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۶۲-۷
۳۲۲ صفحه، قطع وزیری، جلد شومیز
زمستان ۱۴۰۱، چاپ چهارم، نشر آوند دانش
۳,۶۵۰,۰۰۰ ریالافزودن به سبد
سفری شگفت‌انگیز برای شناخت علم روان‌شناسی

روان‌شناسیFor Dummies کتابی راهنما در زمینه‌ی رفتار انسان و فرایندهای ذهنی است. دکتر آدام کَش، روان‌شناس، به زبانی ساده و با استفاده از مثال‌های متعدد، توضیح می‌دهد که مقوله‌ی روان‌شناسی درباره‌ی چیست. او دلیل کارهایی را که انجام می‌دهید برای شما توضیح می‌دهد. از بی‌.اف اسکینر تا اختلال دوقطبی و از بی‌اشتهایی عصبی تا بیگانه‌هراسی، کتاب حاضر شما را به سفری حیرت‌انگیز می‌برد.
 
  • مبانی روان‌شناسی - ماهیت علمی روان‌شناسی را درک کنید و با روش‌های مختلفی که روان‌شناسان برای پژوهش درباره‌ی مردم استفاده می‌کنند و موازین اخلاقی‌ مورد انتظار از آن‌ها آشنا شوید.
  • معنا و مفهوم روان‌شناسی- با مغز و اجزای آن آشنا شوید؛ مفهوم آگاهی هشیار، نقش آن در روان‌شناسی و حواسی را که به ما امکان می‌دهند با دنیای پیرامون ارتباط برقرار کنیم، درک کنید.
  • واقع‌بین باشیم-ببینید که خودتان را تا چه اندازه می‌شناسید، چطور هویت خود را پرورش داده‌اید؟ و چگونه با دیگران ارتباط برقرار می‌کنید.
  • زیر و بم روان‌شناسی-با آخرین اطلاعات درباره‌ی روان‌شناسی نابهنجار آشنا شوید؛ تبیینات شناختی و عصب‌شناختی در مورد اضطراب، افسردگی، اسکیزوفرنی و اختلالات دیگر را مطالعه کنید.