Dummies Book Store

Search
بهبود احساسات
دکتر دیوید بیلز و هلن ویتن
برگردان: فریبا مقدم
شابک: ۹۷۸-۹۶۴-۷۱۱۴-۷۷-۶
۳۴۰ صفحه، قطع وزیری، جلد شومیز
تابستان ۱۴۰۲، چاپ هفتم، نشر آوند دانش
۴,۱۰۰,۰۰۰ ریالافزودن به سبد
دیدگاه‌هایی اثر‌گذار برای مشاهده‌ی ریشه‌های مشکلات احساسی و پایان بخشیدن به رنج‌های احساسی بیهوده

اگر زندگی کاملی دارید، این کتاب برای شما نگاشته نشده است. اگر همانند یکایک اعضای نسل بشر، آسیب دیده‌اید، به شما خیانت شده، درک نشده‌اید، طرد شده‌اید، عزیزی را از دست داده‌اید یا هر نوع رنج احساسی دیگری را تجربه کرده‌اید و پشت سر گذاشتن آن برایتان دشوار بوده، آنگاه این کتاب را سودمند خواهید یافت. این کتاب مانند دوستی دانا و مهربان دیدگاه‌هایی مفید نسبت به ماهیت رنج احساسی همراه با رهنمودهایی خردمندانه برای چگونگی التیام زخم‌هایتان در اختیار شما قرار می‌دهد.
  • همسویی- از پیوند‌های عمیقی که میان ذهن، بدن و احساساتتان وجود دارد نکاتی مهم را می‌آموزید و علایم جسمانی ناراحتی احساسی و تأثیر مشکلات حل نشده بر سلامتتان را تشخیص می‌دهید.
  • تنفس- تمرین‌های ساده‌ی تنفسی و سایر تکنیک‌های احیای تعادل احساسی، همراه با راهکارهای مفید برای ترغیب سلامت جسمانی و احساسیتان را کشف می‌کنید.
  • انبار احساسات- منصفانه به زندگی و سابقه‌ی احساسی خود دسترسی پیدا می‌کنید و می‌آموزید که زخم‌های گذشته را پشت سر بگذارید تا برای بخشیدن خود و دیگران شهامت یابید.
  • شناخت- به نقش انتظارات خود در واکنش به تاریخچه‌ی احساساتتان پی می‌برید، در حالی که راهکارهایی را برای آماده ساختن خو جهت برخورد سازنده‌تر با درد و ناامیدی‌های آینده می‌آموزید.
  • پذیرش مسئولیت- مجموعه‌ای از ابزار التیام بخش قدرتمند نظیر برنامه‌های تفکر برای هدایت مجدد افکار، تکنیک‌های آگاهی به منظور آرام و آسوده کردن ذهن و بدن، تغییرات در شیوه‌ی زندگی که مشوق قدرت و انعطاف‌پذیری احساسی است را فرا می‌گیرید.