Dummies Book Store

Search

درباره کتاب‌های دامیز

کتاب‌های دامیز؛ کاربردی و سودمند

کتاب‌های دامیز در ابتدای آخرین دهه‌ی قرن بیستم، در ایالات متحده آمریکا، با هدف آشنایی عامه‌ی مردم با مباحث مربوط به کامپیوتر به چاپ رسید. این کتاب‌ها به سبب نثر ساده و نتيجتاً فهم آسان مطالب به سرعت جایگاه ویژه‌ای در بازار آمریکا و اروپا پیدا کردند. انتشار بیش از ۲۵۰ میلیون نسخه از مجموعه‌ی کتاب‌های دامیز مؤید این نکته است که مردم برای کسب دانش پيرامون موضوعات مختلف، ابتدا سراغ کتاب‌های این مجموعه می‌روند. بسياری از کتاب‌های مجموعه‌ی داميز به بیش از ۳۰ زبان زنده دنیا ترجمه شده‌اند. مهم‌ترين توانايی اين مجموعه كمك به افرادی است كه توانسته‌اند «نمی‌توانم» خود را به كمك اين كتاب‌ها به «می‌توانم» تبديل كنند.

متقاضيان اين مجموعه بارها از اين كتاب‌ها استفاده كرده‌اند تا مشكلات خود را حل كرده و يا در روند يادگيری آن سرعت ببخشند.

برخلاف محصولات كپی‌برداری شده، سری كتاب‌های داميز موارد مهمی را برای خوانندگان خود به ارمغان می‌آورند كه در زير به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌كنيم:

  • بازه بزرگی از كتاب‌ها در موضوعات تكنيكی و عمومی شامل: كامپيوتر، كسب و کار، مشاغل، سرمايه‌گذاری، بازاريابی، فروش، آشپزی، تغذيه، سلامتی، تاريخ، سرگرمی، خانه، زبان، رياضی، موسيقی، والدين، مذهب، خودباوری، روابط اجتماعی، ورزش، تلویزيون، سينما، عكاسی، اينترنت، راهنمای سفر و ...
  • بهره‌مندی از يک برند معروف كه در بيشتر نقاط جهان شناخته شده می‌باشد.
  • لوگو و طراحی جلدی منحصر به فرد كه به راحتی و سرعت باعث شناخته شدن آن می‌شود.

در ایران، برای نخستین بار، انتشارات آوند دانش حق انحصاری ترجمه و انتشار کتاب‌های دامیز را از انتشارات وايلی (صاحب امتياز داميز) خريداری كرده و ترجمه كتاب‌های متنوع در رشته‌های گوناگون را ارائه نموده است.