Dummies Book Store

Search
غذاهای ۳۰ دقیقه‌ای
بِو بِنِت
برگردان: مهرک ایروانلو
شابک: ۹۷۸-۹۶۴-۷۱۱۴-۶۲-۲
۳۲۰ صفحه، قطع وزیری، جلد شومیز
تابستان ۱۳۹۵، چاپ چهارم، نشر آوند دانش
۳,۵۰۰,۰۰۰ ریالافزودن به سبد
غذاهای مقوی و لذیذ را در زمانی کوتاه‌تر از تهیه‌ی غذاهای بیرون‌بَر رستوران‌ها بپزید

با وجود مشغله‌ی زیاد، خرده‌کاری‌ها، خانواده و دوندگی‌های بی‌وقفه‌ی زندگی روزانه، آخرین جایی که می‌توانید وقت و انرژی خود را با ساعت‌ها عرق‌ ریختن صرف کنید، آشپزخانه و پای یک اجاق داغ است. ولی بازهم هیچ‌ چیز قابل مقایسه با لذت نشستن بر سر میز و نوش‌جان کردن یک وعده غذای خانگی و مقوی و لذیذ در پایان روز نیست. پس خوشحال باشید چون از این به بعد بدون صرف زحمت و تلاش طاقت‌فرسا، از پس این کار هم برمی‌آیید. این کتاب آشپزی و راهنمای تغذیه‌ی سالم به راحتی هرآنچه را که برای تهیه غذاهایی لذیذ و رضایت‌بخش لازم است در اختیارتان قرار می‌دهد. از صد نوع دستور تهیه‌ی غذاهای کامل و مقوی که می‌توانید ظرف ۳۰ دقیقه و یا کمتر بپزید گرفته تا برنامه‌ریزی برای استفاده از غذاهای مانده از شام شب قبل و بسیاری ترفندهای دیگر.
  • انچیلادای کامل- یاد می‌گیرید که چطور غذاهای یک وعده‌ای را با تمام مواد لازم و آنچه که میل دارید شامل سبزیجات، نشاسته و گوشت بپزید.
  • سوپ، دانه‌های روغنی و ژامبالایا- می‌آموزید که چطور سوپ و سالادها را تبدیل به وعده‌های مفصل غذا کنید و بازهم جای کافی برای دسرهای وسوسه‌انگیز بگذارید.
  • به شام‌های یخ‌زده خدانگهدار می‌گویید- طرز تهیه‌ی ۱۰۰ نوع غذای کلاسیک عالی، غذاهای جدید و بسیاری دیگر را کشف می‌کنید که اشتهای‌تان را غلغلک می‌دهند و رضایت‌خاطر معده‌تان را فراهم می‌سازند.
  • آن‌طور که شما می‌خواهید- نکته‌ها، ترفندها و راهنمایی‌های کارشناسانه به منظور انتخاب بهترین وسایل، ترکیبات و دستور پخت غذاها، مناسب با برنامه‌ریزی‌ها و شیوه‌ی زندگی شما.
  • نسخه‌ی زندگی سالم- تازه‌کاران و کهنه‌کاران همه به یک اندازه از پیشنهادات مفید، استراتژی‌های صرفه‌جویی در وقت و تکنیک‌های امتحان‌شده در آشپزخانه برای آشپزی بهتر، سریع‌تر و خوشمزه‌تر استفاده می‌کنند.