Dummies Book Store

Search
تجسم خلاق
رابین نیکسون
برگردان: مهدی قراچه‌داغی
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۱۲-۲
۳۰۰ صفحه، قطع وزیری، جلد شومیز
تابستان ۱۴۰۲، چاپ هفتم، نشر آوند دانش
۳,۳۰۰,۰۰۰ ریالافزودن به سبد
تفاوت میان رؤیاپردازی و زندگی کردن رؤیاها

تجسم خلاق بسیار شبیه به موضوعی است که ما همواره با آن درگیریم: رؤیاپردازی. تفاوت بزرگ در این است که افرادی که در تجسم خلاقانه توانمندند، آموخته‌اند که با وارد شدن به ضمیر ناخودآگاهِ خود و استفاده از قدرت بی‌نظیر آن در سر و شکل دادن به افکار و رفتارها، رؤیاهای خود را به واقعیت تبدیل کنند. این کتاب، که توسط مؤلفی پرآوازه و تاجری موفق نوشته شده است، به شما می‌آموزد که چگونه می‌توان با به‌کارگیری روش ساده اما قدرتمندِ تجسم به اهداف دست یافت. روشی که بسیاری از ورزشکاران، تاجران و هنرمندان موفق نیز از آن استفاده می‌کنند.
  • سرآغاز- ببینید که این نظام چند ‌صد‌ ساله چگونه کار می‌کند و قدرت درون‌تان را آزاد کنید.
  • ایستگاه آخر- بدانید که دقیقاً چه می‌خواهید بشوید و آنچه شما را از رسیدن به رؤیاهایتان بازداشته شناسایی کنید.
  • هم ذهن، هم بدن- بدانید موانعِ فیزیکی، احساسی و روان‌شناختیِ موفقیت و خوشبختی‌تان دقیقاً کجا هستند و ذهن و بدن‌تان را همگام کنید.
  • آماده‌ی کارزار شوید- از تجسم خلاق استفاده کنید تا عادت‌های بدتان را با عادت‌های خوب جایگزین کنید، ترس‌های غیر منطقی و مزاحم را از خود دور کنید و اشتیاق و حس هدفمندی خود را دوباره بیدار کنید.
  • با تمام قدرت به جلو بروید- سطحی بالاتر از زندگی شخصی و حرفه‌ای‌ را تجربه کنید، استقامت‌تان را افزایش دهید و انرژی‌تان را روی تحقق بخشیدن به رؤیاهایتان متمرکز کنید.