Dummies Book Store

Search
داستان نویسی برای کودکان
لیسا روجانی بوچیری و پیتراکونومی
برگردان: سارا کاظمی‌منش
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۲۵-۲
۴۲۶ صفحه، قطع وزیری، جلد شومیز
زمستان ۱۳۹۳، چاپ دوم، نشر آوند دانش
۱,۵۰۰,۰۰۰ ریالافزودن به سبد
راهنمایی کامل برای نوشتن و به چاپ رساندن کتاب‌های کودک

داستان‌نویسی برای کودکان For Dummies پر است از اطلاعات و توصیه‌های به‌روز و مفیدی که هر مؤلفی برای نوشتن داستان‌های کودک باید بداند. موضوعاتی که در کتاب پوشش داده شده‌اند عبارتند از: پژوهش در بازار کتاب، طرح‌ریزی کردن داستان‌ها و شخصیت‌های به‌یاد ماندنی، خلق کردن درام و طرحی جذاب، آشنایی با نمایندگان و آژانس‌های ادبی، آماده کردن پیش‌طرح و دست‌نوشته‌ی کتاب و در نهایت بازاریابی برای کتاب در فضای مجازی.
  • درس اول- نگاهی عمیق به انواع مختلف کتاب کودک (از جمله کتاب الکترونیکی) بیندازید و بدانید خریداران کتاب‌های کودک چه کسانی هستند.
  • وارد فضای نوشتن شوید- ببینید چگونه می‌شود محل کاری مناسب داشت، فرایند نوشتن را سرعت بخشید، ایده‌هایی نو برای داستان یافت و با کمک پژوهش قصه را پرورش داد.
  • طرح‌تان را گسترش دهید- طرحی قوی و با قابلیت پی‌ریزی کنید، شخصیت‌هایی خلق کنید که خواننده را به همراهی خود درآورند، مکالمه‌هایی زیبا بنویسید و دنیایی بیافرینید که مخاطب را به درون خود دعوت کند.
  • ویراستار شوید- دست‌نویس‌تان را بازبینی و ویرایش کنید، تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید داستان‌تان را خودتان تصویر‌گری کنید یا نه و همچنین خوانندگانی پیدا کنید که با بازخوردشان به کتاب کمک کنند.
  • کتاب‌تان را چاپ کنید- نقاط قوت و ضعف کار کردن با آژانس‌های ادبی را بررسی کنید، از شرایط قرارداد‌های چاپ کتاب مطلع شوید و با استفاده از بازاریابی در فضای مجازی به فروش کتاب‌تان کمک کنید.