Dummies Book Store

Search
مهارت‌های ارتباطی
الیزابت کونکه
برگردان: حسین سلیمانی
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۳۲-۹
۲۵۶ صفحه، قطع وزیری، جلد شومیز
بهار ۱۴۰۲، چاپ سوم، نشر آوند دانش
۲,۸۰۰,۰۰۰ ریالافزودن به سبد
منظور خود را بیان کنید و برای کسب موفقیت‌های بزرگ‌تر در کار و زندگی شخصی با افراد مختلف ارتباط برقرار کنید.

روابط عمیق خودبه‌خود شکل نگرفته‌اند بلکه ایجاد شده‌اند. ابزارهای ساده اما قدرتمند و تکنیک‌های معرفی‌شده در این کتاب، در کوتاه‌ترین زمان شما را به فردی تأثیرگذار تبدیل خواهند کرد. همچنین برای پرورش بازوهای ارتباطی‌تان تمرین‌هایی خواهید یافت، به‌همراه راه‌حل‌هایی سریع برای حل مشکلات ساده‌ی ارتباطی و نیز درباره‌ی هرچیزی توصیه‌های ارزشمندی دریافت خواهید کرد؛ از ارتباط غیرکلامی گرفته تا ارتباط از طریق رسانه‌های دیجیتال.
 
  • گوش دهید، یاد بگیرید و ارتباط برقرار کنید- ببینید که چگونه می‌توانید از طریق خوب گوش‌‌دادن و مشخص‌کردن آنچه واقعاً می‌خواهید، روابطتان را بهبود ببخشید.
  • موانع ارتباط مؤثر را از میان بردارید‌- یاد بگیرید که به گفته‌های شخص مقابل توجه کنید و از تعصب و پیش‌داوری که مانع ارتباط سازنده‌اند، بپرهیزید.
  • منظور خود را برسانید- ببینید که چگونه می‌توانید حرکات فیزیکی‌تان را برای نهایت تأثیرگذاری کنترل کنید؛ از تکان‌دادن دست گرفته تا حالات چهره و تُن صدا.
  • نگرشتان را اصلاح کنید- نگرش و طرز تفکر شما چگونه بر محتوا و شیوه‌ی ارائه‌ی پیامتان تأثیر می‌گذارد و چگونه می‌تواند به شکل‌گیری تفاهم بینجامد یا مانع از ایجاد آن شود.