Dummies Book Store

Search
رژیم‌های پرهیزی
کلیان پتروچی، پاتریک فلین
برگردان: مهرک ایروانلو
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۹۹-۳
۳۲۰ صفحه، قطع وزیری، جلد شومیز
بهار ۱۳۹۶، چاپ اول، نشر آوند دانش
۱,۱۰۰,۰۰۰ ریالافزودن به سبد
وزن کم کنید، سلامت عمومی‌تان را بهبود ببخشید و پیری زودرس را متوقف کنید

رژیم‌های پرهیزی برنامه‌های داوطلبانه‌ای برای کاهش وزن‌اند که تأثیر زیادی بر سلامتی و مبارزه با پیری دارند. در این کتاب اطلاعات تخصصی و راهنمایی‌های مفیدی درباره‌ی وارد‌کردن رژیم‌های پرهیزی به زندگی روزمره‌تان ارائه شده است: رژیم‌هایی از جمله رژیم پنج به دو، پرهیز دوره‌ای، رژیم مبارز و پرهیز خُرد. اگر می‌خواهید لاغر شوید، بیماری‌ای را درمان کنید، با پیری مبارزه کنید و انرژی خود را افزایش دهید کتاب رژیم‌های پرهیزی For Dummies به شما کمک خواهد کرد.

  • اصلاً رژیم پرهیزی چیست - با رژیم‌های پرهیزی آشنا شوید، ببینید که چرا رژیم‌های پرهیزی بهترین چربی‌سوزهای طبیعی هستند، چگونه به شما کمک می‌کنند تا روند بیماری را معکوس کنید، انرژی‌تان را افزایش دهید و عمر طولانی‌تری داشته باشید.
  • با انواع رژیم‌های پرهیزی آشنا شوید – چهار تمرین کاربردی برای کاهش وزن، ماهیچه‌سازی و افزایش کارایی را بشناسید و بهترین آن‌ها را انتخاب کنید.
  • آشپزخانه‌تان را تجهیز کنید – ببینید که برای شروع سفر رژیم پرهیزی‌تان به چه چیزهایی نیاز دارید و از شر چه چیزهایی باید خلاص شوید.
  • شروع کنید به آشپزی – دستور پخت غذاهای حاوی ۵۰۰ کالری (ویژه‌ی خانم‌ها) و ۶۰۰ کالری (ویژه‌ی آقایان) را برای دوره‌ای که از رژیم پنج به دو پیروی می‌کنید، بیاموزید.