Dummies Book Store

Search
آموزش زبان فرانسه
دودی- کاترین اشمیت، میشل ام. ویلیامز، دومینیک ونزل و زوئه اروتوپولوس
برگردان: شادی حسن‌پور
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۰۶-۰
۴۰۸ صفحه، قطع وزیری، جلد شومیز
پاییز ۱۴۰۱، چاپ چهارم، نشر آوند دانش
۲,۵۰۰,۰۰۰ ریالافزودن به سبد
روشی سریع و غیررسمی برای اینکه فرانسوی صحبت کنید

بون‌ژور! اگر می‌خواهید در زمینه‌ی مکالمه‌ی زبان فرانسوی به سطح ایدئالی برسید، این کتاب راهنما، در مسیر یادگیری این زبان شما را یاری خواهد کرد. در کتاب حاضر، قواعد موردنیاز، زمان‌های اصلی افعال و صرف آن‌ها برای افراد مبتدی به‌تفصیل توضیح داده شده‌اند. همچنین این کتاب شامل یک سی‌دی صوتی مکالمه، یک فرهنگ لغت کوچک اما کاربردی و ده‌ها تمرین و فعالیت سرگرم‌کننده است.
 
  • مبانی فرانسوی – یاد بگیرید که چطور الفبای زبان فرانسه، اعداد و کلمات رایج را تلفظ کنید و نگاهی به قواعد پایه‌ای بیندازید که برای فرانسوی‌ صحبت‌کردن به آن‌ها‌ نیاز دارید.
  • به‌‌کارگیری دانش – در موقعیت‌های روزمره از مهارت‌های گفتاری‌تان در زبان فرانسوی استفاده کنید؛ مثلاً مسیر رفتن به‌سمت برج ایفل را بپرسید یا بگویید که عاشق پنیر هستید.
  • مهارت مکالمه – دانش کافی به‌منظور استفاده از سیستم حمل‌و‌نقل عمومی، گرفتن اتاق مناسب در هتل، تبدیل واحد پول یا انجام کارهای اضطراری در سفرتان به فرانسه یا هر کشور فرانسوی‌‌زبان دیگر را به‌دست آورید.
  • بخش ده‌تایی‌ها – ده روش برای یادگیری سریع‌تر زبان فرانسه، ده چیزی که نباید در زبان فرانسوی آن‌ها را بیان کنید، ده اصطلاح محبوب زبان فرانسه و ده جمله‌ای که شما را بومی فرانسه نشان می‌دهد، بیاموزید.